Rovinj Rovigno

Travel agencies

A1jlt Rovinjsko Selo 31 tel. +385(0)52840347,
fax. +385(0)52811585
rovinj@a1jlt.hr
Andre Tours Nicolo Tommaseo 11 tel. +385(0)52817376,
fax. +385(0)52817376
info@andre-tours.com
Aries Nello Quarantotto bb tel. +385(0)52830249, (0)955280615, (0)98441048,
fax. +385(0)5281 659
trg.obrt.omo@pu.t-com.hr
Bemax Giordano Paliaga 4 tel. +385(0)52840587, (0)52815112,
fax. +385(0)52815122, (0)52840588
bemax@pu.htnet.hr
Birikina Matteo Benussi 2a tel. +385(0)52812862,
fax. +385(0)52812862
alenka@birikina.hr
Borik Bolničko naselje bb tel. +385(0)52830920 lautus@pu.htnet.hr
Brass Action T.A. Spanidiga bb tel. +385(0)912512683 evaoli@libero.it
Budiša S. Radića 31 tel. +385(0)52830501, (0)52811420,
fax. +385(0)52830631
mabudisa@inet.hr
Country Club Rovinjsko selo 31 tel. +385(0)52848549, (0)52848574,
fax. +385(0)52811585, (0)52848383
country-club@pu.htnet.hr
Creative Incoming Augusto Ferri 37a tel. +385(0)52841157, (0)992693499 info@creativeincoming.com
Črnja Tours Štanga bb tel. +385(0)52812820,
fax. +385(0)52812534
info@crnja-tours.hr
Dik & Company Pietro Ive bb tel. +385(0)52818181,
fax. +385(0)52818181
dik@pu.t-com.hr
ELIM Andronella 12a tel. +385(0)52811573, (0)917863219, (0)981399017,
fax. +385(0)52811573
Globtour - turizam A. Rismondo 2 tel. +385(0)52814130,
fax. +385(0)52874132
rovinj@globtour-turizam.hr
IstraNova Augusto Ferri 37/a tel. +385(0)52841150 info@istranova-ta.com
K&K Matije Vlačića Ilirika 11 tel. +385(0)52821047,
fax. +385(0)52821047
k-k@pu.htnet.hr
Kompas Travel Trg m. Tita 5 tel. +385(0)52813187, (0)52813211,
fax. +385(0)52813478
rovinj@kompas-travel.com
Marco Polo Ivana Mažuranića 21 tel. +385(0)915180616,
fax. +385(0)52830978
marcopolo@marcopolo.hr
MARINA Žminjska 8 tel. +385(0)52840152,
fax. +385(0)52813102
obrt.marina@pu.t-com.hr
Mediterraneo Motovunska 16 tel. +385(0)52812238,
fax. +385(0)52812238
info@mediterraneo-rovinj.com
Mirus-Tur Stanga 6 tel. +385(0)52817266,
fax. +385(0)52814234
mirus-tur@pu.htnet.hr
Natale-Lokva Carducci 4 tel. +385(0)52813365,
fax. +385(0)52813365
info@rovinj.com
Nautilus Tourist Agency Matteo Benussi 1 tel. +385(0)918833706 info@nautilus-rovinj.com
Petra Matije Vlačića Ilirika 22 tel. +385(0)52821159,
fax. +385(0)52812880
diving-center-petra@pu.htnet.hr
P&G Company Omladinska b.b. tel. +385(0)52811480,
fax. +385(0)52830365
p-g-company@pu.t-com.hr
Planet Sv. Križa 1 tel. +385(0)52840494,
fax. +385(0)52813801
planet@pu.htnet.hr
Pontos Tina Ujevića br. 6 Valbruna tel. +385(0)52812471,
fax. +385(0)52815976
pontos@pu.htnet.hr
Putnička agencija Brioni Trg na Lokvi 6 tel. +385(0)52356537,
fax. +385(0)52356539
turizam-rovinj@brioni.hr
RovinjAdvisor Pietra Coppe 10a tel. +385(0)52817204 info@rovinjadvisor.com
Rovinj Apartments Drage Gervaisa 5 tel. +385(0)914121124 info@rovinj-apartments.com
ROVINJ HOLIDAYS Cesta za Rovinjsko selo bb tel. +385(0)52811567,
fax. +385(0)52811567
info@rovinj-holidays.com
Sentire j.d.o.o. - Istria Wine Tours Labinske Republike 10 tel. +385(0)981626291 istria.wine.tours@gmail.com
Seoski Dvor Rovinjsko selo bb tel. +385(0)52848545,
fax. +385(0)52840610
mmalic@inet.hr
Target-travel Tina Ujevica 12 tel. +385(0)52817354,
fax. +385(0)52817354
target@hi.htnet.hr
TESTUDO Istarska 42 tel. +385(0)52812550,
fax. +385(0)52812550
info@irovinj.com
Travel Horizont Fažanska 21 tel. +385(0)52841145 info@travelhorizont.com
Travel Tourist Fažanska 7 tel. +385(0)52816122,
fax. +385(0)52816088
info@travel-tourist.com
Uniline Tin Ujević 12 tel. +385(0)52815199,
fax. +385(0)52815489
rovinj@uniline.hr
Ura-T.A. A. Starčevića 35 tel. +385(0)52830772,
fax. +385(0)52830723
ura-t-a@pu.htnet.hr
Valmarin Gripole bb tel. +385(0)52815543,
fax. +385(0)52815543
val-marin@inet.hr
Vengo tours Braće Pesel 41 tel. +385(0)993786600, (0)989446659 zeljkopauletic@gmail.com
Vilintours Trg Ulika 16 tel. +385(0)52816699,
fax. +385(0)52816313
vilintours@pu.htnet.hr

Turistička zajednica grada Rovinja Rovigno
Pina Budicina 12
52210 Rovinj
Tel.: ++385/52/811-566
Tel.: ++385/52/813-469
Fax: ++385/52/816-007
tzgrovinj@tzgrovinj.hr

Copyright Turisitčka zajednica grada Rovinja 2001-2012. Sva prava pridržana. Mobile site

For Accomodation Owners Competitions, calls, notices
Video Rovigno
Panoramic walk
City map
Weather forecast
Currency converter