Rovinj Rovigno

Hotels

star star star

Adriatic

Tel: ++385(0)52803510
Fax: ++385(0)52803520
Email: adriatic@maistra.hr
Address: Trg. m. Tita 5, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Arupinium

Tel: +38552853750
Fax: +38552841868
Email: hotelarupinum@providus.hr
Address: Luje Adamovića 29, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Eden

Tel: ++385(0)52800400
Fax: ++385(0)52811349
Email: eden@maistra.hr
Address: Luja Adamovića 33, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Island Hotel Istra

Tel: ++385(0)52802500
Fax: ++385(0)52813484
Email: istra@maistra.hr
Address: Otok Sv. Andrija, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star

Island Hotel Katarina

Tel: ++385(0)52804100
Fax: ++385(0)52804111
Email: katarina@maistra.hr
Address: Otok Katarina 1, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star star

Lone

Tel: ++385(0)52632000
Fax: ++385(0)52632001
Email: lone@maistra.hr
Address: L. Adamovića 31, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star star

Monte Mulini

Tel: ++385(0)52636000
Fax: ++385(0)52636001
Email: montemulini@maistra.hr
Address: A. Smareglia 3, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star

Park

Tel: ++385(0)52808000
Fax: ++385(0)52808550
Email: park@maistra.hr
Address: I.M. Ronjgova bb, Rovinj-Rovigno
WWW

star star

Valdaliso

Tel: ++385(0)52805500
Fax: ++385(0)52811541
Email: valdaliso@maistra.hr
Address: Val de Lesso 5, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star

Vila Lili

Tel: ++385(0)52840940
Fax: ++385(0)52840944
Email: vila-lili@pu.t-com.hr
Address: A. Mohorovičića 16, Rovinj-Rovigno
WWW


Turistička zajednica grada Rovinja Rovigno
Pina Budicina 12
52210 Rovinj
Tel.: ++385/52/811-566
Tel.: ++385/52/813-469
Fax: ++385/52/816-007
tzgrovinj@tzgrovinj.hr

Copyright Turisitčka zajednica grada Rovinja 2001-2012. Sva prava pridržana.

Video Rovigno
Panoramic walk
City map
Weather forecast

21° 31°

Friday

20° 30°

Saturday

20° 28°

Sunday
Currency converter