Rovinj Rovigno

Hotels

star star star

Hotel Vila Lili

Tel: ++385(0)52840940
Fax: ++385(0)52840944
Email: vila-lili@pu.t-com.hr
Address: A. Mohorovičića 16, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star

Hotel Adriatic

Tel: ++385(0)52803510
Fax: ++385(0)52803520
Email: adriatic@maistra.hr
Address: Trg. m. Tita 5, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Hotel Angelo d'oro

Tel: ++385(0)52840502
Fax: ++385(0)52840111
Email: hotel.angelo@vip.hr
Address: V. Švalbe 38-42, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Hotel Arupinium

Tel: +38552853750
Fax: +38552841868
Email: hotelarupinum@providus.hr
Address: Luje Adamovića 29, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Hotel Eden

Tel: ++385(0)52800400
Fax: ++385(0)52811349
Email: eden@maistra.hr
Address: Luja Adamovića 33, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Hotel Istra

Tel: ++385(0)52802500
Fax: ++385(0)52813484
Email: istra@maistra.hr
Address: Otok Sv. Andrija, Rovinj-Rovigno
WWW

star star

Hotel Katarina

Tel: ++385(0)52804100
Fax: ++385(0)52804111
Email: katarina@maistra.hr
Address: Otok Katarina 1, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star star

Hotel Lone

Tel: ++385(0)52632000
Fax: ++385(0)52632001
Email: lone@maistra.hr
Address: L. Adamovića 31, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star star

Hotel Monte Mulini

Tel: ++385(0)52636000
Fax: ++385(0)52636001
Email: montemulini@maistra.hr
Address: A. Smareglia 3, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star

Hotel Park

Tel: ++385(0)52808000
Fax: ++385(0)52808550
Email: park@maistra.hr
Address: I.M. Ronjgova bb, Rovinj-Rovigno
WWW

star star

Hotel Valdaliso

Tel: ++385(0)52805500
Fax: ++385(0)52811541
Email: valdaliso@maistra.hr
Address: Val de Lesso 5, Rovinj-Rovigno
WWW

star star

Valdaliso Depandance

Tel: ++385(0)52805500
Fax: ++385(0)52811541
Email: valdaliso@maistra.hr
Address: Monsena bb, Rovinj-Rovigno
WWW


Turistička zajednica grada Rovinja Rovigno
Pina Budicina 12
52210 Rovinj
Tel.: ++385/52/811-566
Tel.: ++385/52/813-469
Fax: ++385/52/816-007
tzgrovinj@tzgrovinj.hr

Copyright Turisitčka zajednica grada Rovinja 2001-2012. Sva prava pridržana.

Video Rovigno
Panoramic walk
City map
Weather forecast

19°

Thursday

10° 19°

Friday

10° 18°

Saturday
Currency converter